Przeprowadzki Żagań

Firma Home-Service jest doświadczonym partnerem w organizacji przeprowadzek. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Zielonej Górze, lecz przeprowadzki wykonujemy na terenie Żagania, Świętoszowa oraz całej Polski.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i żołnierzy, którzy stacjonują z jednostkach wojskowych w Żaganiu. Jeśli zatem planują Państwo przeprowadzkę do Żagania lub z Żagania do dowolnego miasta w Polsce to zapraszamy do korzystania z naszych usług. Oferujemy kompleksową usługę zawierającą pakowanie mienia, wniesienie oraz zniesienie rzeczy oraz transport ciężarówkami przystosowanymi do przewozu mebli. Zielona Góra znajduje się w odległości 50 km od Żagania.

    Nasze 15 letnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość usług za rozsądną cenę.

Wyświetl większą mapę

Zakres usług

Dla mieszkańców Żagania została przygotowana zróżnicowana oferta naszych usług. Obejmuje ona zarówno drobne przewozy nawet pojedynczych mebli aż po kompleksowe przeprowadzki dużych mieszkań i domów.

Można zatem wynająć niewielkiego busa do przewozu lodówki, komody czy sofy. Można również zamówić duży meblowóz, który za jednym razem przetransportuje wyposażenie całego dużego mieszkania.