Jaki wybrać wariant przeprowadzki ?

Panuje ogólna opinia, że "trzy razy się przeprowadzić to jak raz spalić". Jest w tym stwierdzeniu odrobina prawdy. Jeśli zostawi się na ostatnią chwilę wszystkie sprawy związane z przeprowadzką, a więc: pakowanie i zorganizowanie kartonów, załatwienie transportu, organizacja ludzi do pomocy to rzeczywiście przeprowadzka zawsze będzie kojarzona z katastrofą. Jeśli jednak z pewnym wyprzedzeniem zaplanujemy poszczególne etapy przeprowadzki to wszystko powinno przebiegać bez komplikacji.

[Rozmiar: 186798 bajtów]

Są oczywiście różne warianty podejścia do przeprowadzki. Możemy ją wykonać samodzielnie, zlecić jej poszczególne etapy, bądź całość wyspecjalizowanej firmie.

Przeciętnemu domownikowi spakowanie mieszkania 2-3 pokojowego może zająć 5-7 dni. Wyspecjalizowana firma potrafi zrobić to w ciągu jednego dnia, a koszty takiego przedsięwzięcia wcale nie są wysokie.

Wystarczy zadzwonić do naszego biura bądź pojawić się w nim osobiście i zamówić usługę przeprowadzki. Jakie mamy możliwości ?

Meblowóz + ekipa załadunkowa

Standardowa oferta zawiera meblowóz oraz ekipę załadunkową. Można u nas zamówić różnego typu meblowozy. Począwszy od niewielkiego busa o objętości 10m3, poprzez meblowóz 20m2 aż do dużego meblowozu o kubaturze 40m3. Każdy z tych samochodów przeznaczony jest do innego typu zadań. Każdy samochód posiada komplet materiałów zabezpieczających, takich jak koce i gąbki.

W zależności od wielkości mieszkania oraz piętra na którym znajduje się mieszkanie, proponujemy ekipę załadunkową 2 - osobową lub 4 - osobową. Ekipa sprawnie wyniesie meble z mieszkania a następnie po przetransportowaniu wniesie i ustawi we wskazanym miejscu.